Preloader Kapat
A&G
S a l o o n
Hizmetlerimiz

Kaş Bıyık Alımı

Kaş Bıyık Alımı

Kaş Alma

Kaş bir kadının yüzünü en çok değiştiren bölgedir. Kaşın değişik bir biçimde alınması anında yüz ifadenizi değiştirecektir. Daha sert yüz hatlarına sahip olmak, daha yumuşak bakışlara sahip olmak makyajdan öte kaşla ilgilidir. Her yüz tipine uygun bir kaç biçimi vardır. Yaygın kaş seçimi, kalkık kaş seçimi ya da oval kaş seçimine kaşınızı alacak kişinin karar vermesi gerekir.  Kaş alma işlemi gerçekten zor bir işlemdir. Büyük bir titizlik içinde yapılması gerekir. Güzellik merkezimizde kaş alma işlemi deneyimli kişiler tarafından dikkatle yapılan bir işlemdir. Güzellik merkezimize başvurmanız halinde size en çok yakışacak kaş modelini de bulabilirsiniz. Yüzünüzde nasıl bir görünüm istediğinize göre kaş seçimi değişecektir.

Yüze Uygun Profesyonel Kaş Alma

İp, cımbız gibi basit ürünlerle yapılan kaş alma işlemi için en sonucu verecek şey elin ustalığıdır. Uzman bir kişi 10 dk içinde kaşlarınızı özenle alabilir, istediğiniz şekli yüzünüze verebilir. Güzellik merkezimiz bu alanda kendini kanıtlamıştır. Güzel bir kaş tüm yüzünüze yeni bir anlam katacaktır. 

Bıyık İp & Sir Ağda

Güzellik merkezimiz içinde verdiğimi hizmetler farklı uzmanlık alanlarına sahiptir. Bıyık ip & sir ağda gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.Size uygun günde sizi özel salonlarımıza ağırlamak isteriz.

Bıyık Alma Hızlı ve Acısız

Güzellik merkezleri içinde kadınların en sık yaptırdığı işlemlerden birisi bıyık aldırma işlemi olmaktadır. Bıyık almak için güzellik merkezimiz içinde iki tür işlem yapılmaktadır. Bıyık ip & sir ağda işlemleri ile kolay bir biçimde bıyık alma işlemi yapılmaktadır. Daha acısız bir biçimde bıyık alma işlemi yaptırmak istiyorsanız bunun için sir ağda yöntemini tercih edebilirsiniz. Sir ağda ile bıyık alma işlemi hızlıca yapılmaktadır. Sir ağda ya da ip yöntemlerinden hangisini tercih edeceğiniz size kalmıştır.